Srdcom Mášťan, Srdcom Stupavčan

Pýtate sa kto to je? Ruku na srdce, predsa my všetci, ktorí bývame v Stupave alebo Máste. Niektorí tu vyrastali od narodenia a tak je ich celý život spojený s našim pekným mestom. No a čo tí ostatní? Niektorých sem zaviala láska, iných práca či jednoducho túžba usadiť sa práve tu.

Bez ohľadu na to, či tu niekto býva od narodenia, alebo sem prišiel žiť neskôr – všetci tu spolu bývame a spoločne tvoríme obraz nášho mesta. Máme toto mesto radi, páči sa nám a nenecháme si ho kaziť šírením nenávisti a neprajnosti. Pretože my sme srdcom Stupavčania, my sme srdcom Mášťania.

Čítajte ďalej
Srdcom Stupavcan Logo na pozadi
Roman Maros Kandidata na primatora Stupavy 2018

Zveľadiť a spríjemniť život v Stupave

Dovoľte mi pár myšlienok pred nadchádzajúcim komunálnymi voľbami z pohľadu primátora ale i človeka, ktorý tu odmalička žije a veľkú časť svojho pracovného i súkromného života venoval práve nášmu mestu.

Môj príbeh angažovanosti v našom meste som začal v časoch keď sme s partiou nadšencov z Pour Art opravovali synagógu, revitalizovali park, vybudovali pre Stupavčanov Kino X. Som tiež hrdý na to, že sa mi vďaka vašej dôvere podarilo v ostatných štyroch rokoch už ako primátorovi presadiť a zrealizovať viaceré významné a dobré projekty.

Celý príhovor >>>

Roman Maroš

Nezávislý kandidát na primátora Stupavy

Pomôžme Stupave

Stupave môže pomôcť každý z nás. Tak, že pôjdeme voliť tých, ktorým na našom meste naozaj záleží. Ktorí v posledných rokoch dokázali pripraviť a realizovať  projekty rozšírenia základnej školy, nadstavby materskej školy, rekonštrukcie zdravotného strediska, obnovy parku a mnoho ďaľších dobrých vecí. A to aj napriek tej časti poslancov mestského zastupiteľstva, ktorí sa venovali iba obštrukciám a okrem neustáleho kritizovania neurobili za štyri roky pre naše mesto nič.

Poďme voliť tých, ktorým na našom meste naozaj záleží. Konštruktívnych ľudí, ktorí namiesto kriku a osočovania pracovali na prospešných veciach a stoja za nimi výsledky.

Spojme všetkých, ktorí sú naozaj srdcom Mášťania, srdcom Stupavčania!